65%

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

www.aprestij.com.tr ’un (A PRESTİJ PREFABRİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, www.aprestij.com.tr ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen kullanımı konusunda ( bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç ) tüm fikri ve sınai haklar ve mülkiyet hakları www.aprestij.com.tr ’a aittir.

Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. www.aprestij.com.tr üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için www.aprestij.com.tr  tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, www.aprestij.com.tr PCI standartlarına her daim uyum sağlayarak gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır. Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürünlerin www.aprestij.com.tr ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından satımı, ürün ücret tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, www.aprestij.com.tr ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur. www.aprestij.com.tr ’dan sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır. Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi www.aprestij.com.tr’dan yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır. A PRESTİJ belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine eposta, sms ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız email içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ünvan: A PRESTİJ PREFABRİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Adres: Ankara Asfaltı 25. Km K.O.S.B. KEMALPAŞA / İZMİR
Telefon: 444 1 458
E-Posta: info@aprestij.com.tr

FOTO GALERİSİ

HIZLI TESLİM
Fabrikadan Hızlı Teslim
GÜVENLİ ÖDEME
256 Bit SSL Koruma
MÜKEMMEL ISI YALITIM
DSB İklim Koşullarına Uygun Yalıtım
ÇAĞRI MERKEZİ
444 1 458
HEMEN ARA